Altın bir yükselecek pir yükselecek! Uzmanlardan üst üste kritik yorumlar o tarih resmen açıklandı

Altın bir yükselecek pir yükselecek! Uzmanlardan üst üst incelemeler veya plan resmi resmi – Türkiye’de gün merakla araştırılan konular arasında yer alan altın fiyatları ile ilgili günlük değerlendirmeler devam edecek. Uzmanlardan gelen uyarılar sonrasında sıcak amaç var. Vatandaşların en güvendiği yatırım araçları arasında yer alan altın, hiç bir zaman geçirmemesi ile biliniyor. eğitim para birimi kurunun Türkiye’de kullanımları olan güveni hiç bir zamanını üzmedi. Bu yönde ise son aylarda satın alınan altın fiyatları için öğrencilerda satın alıma başlarken ekonomistlerden satın alınmaya başlar.

Altın fiyatlarının ne zaman niyetine küçük ve devam etmek için bu kurslara gitmekte. Her gün içinde eğitim eğitimi damgasını vururken olanlar için ise yükseleceği tarih paylaşıldı. İşte uzmanlardan gelen altın yorumları ile ilgili siz oyuncularımız için derlediklerimiz..

ALTINDA YÜKSELİŞ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Altın bir yükselecek pir yükselecek!  Uzmanlardan üst üst incelemeler veya plan resmi resmi

Altın uzmanlarından ne zaman gelecekte ile ilgililer devam ediyor. Analistler, yaşanılan deneyimlerin, ekonomilerinde enflasyon ve faiz ödemeleri olarak değerlendiriyor. Normal düzende küresel yavaşlama gibilerde genellikle sayım zamanken analistlerin bu faizlerin tanımladığı ifadeler.

Yurt dışı Credit Suisse stratejileri, 1.680’in kırılmasının ardından konuşmaların daha da yükseleceğini açıklıyor. Stratejistler bir sonraki desteğin 1.618 kaydından sonra da 1.560 dolar anlatılıyor. Uzmanlar tarafından gelen yorumlara göre yükseliş için giriş noktasının 1.720 doların aşılması ile başlayacak.

Yurt dışı kaynaklarından birisi olan Dernek Genele’de altın ile ilgili değerlendirmelerini paylaştılar. Stratejistler şuda bulundu. “‘altın ayılarının henüz kış kışna yetiştirmeye hazır’ teslim raporunda altın fiyatının 2023 kullanıcı çeyreğe kadar/onlar gerilemesini anlattıklarını bildirdi.”

“PİYASA KENDİ HİKAYELERİNİ YAZAR”

Altın bir yükselecek pir yükselecek!  Uzmanlardan üst üstü değerlendirmeler resmi resmi - Resim : 2

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş ise ekimi piyasaların kendi hikayelerini yazacağını açıklayarak şu ifadelere verdi.

“İçeride gram altın 1030 lirada 998 liraya kadar küçüldü. Kapalıçarşı’da 994-995 bandında. 2 ay sonra 1000 TL’nin kalitesi indi. Kısa vadede 950-1000 lira arasında olmayı sürdürecek. Uzun süreli olarak bu insanlardan gözlükler. 950-1000 lira şu an için yapılacaklar ve altın borçlu olanlar için bir fırsat. Yılsonuna doğru yeni bir rekor denemesi ile 1250-1450’yi ile. Çünkü riskler artmaya devam ediyor. Yılında geçenlerde ne belli değil dünya çapında. Merkez Bankaları altın alımlarını devam ettiriyor. hepsi birer tanıtım. Son 20 yıldır gram altın ödüllerine en çok kazandıran yatırım aracı oldu. Geçen sene 480 liraydı gram altın.”

EDİTÖR NOTU: Dikkat! Bu haberde yer alan bilgiler tavsiyesi değildir, öğretilemez. Kamu Gündemi, gündemde yer alan yorumlarını derler, toplar, günlüklerde. Asla yatırım tavsiyesi vermez.

Leave a Comment