Acıbadem’den Haluk Pekşen’in ölümüyle ilgili iddialara ilişkin açıklama: İnceleme başlatıldı

Acıbadem Sağlık Grubu, eski CHP Milletvekili Haluk Pekşen’in tahminiyle ilgili ortaya çıkan iddialara yönelik açıklama yaptı. Hastaneden yapılan değişiklikler, “Kurumumuzdaki eğitimle ilgili ilerlemelerle ilgili tarafımızca başlatılmaya başlandı”.

Acıbadem'den Haluk Pek'in geleceğiyle ilgili iddialara ilişkin açıklama: inceleme başlatıldı

Abone Ol

Google Haberleri

Acıbadem Sağlık Grubu, Milletvekili Haluk Pekşen’in geleceğiyle ilgili eski CHP ile gelen’yanlış teşhis’ iddialarına açıklama yaptı.

Acıbadem Grubu’ndan yapılan söz konusu iddialarla ilgili inceleme tanıtıldığı duyuruldu.

Yapılan konuşulanlar:

15 Ağustos 2022 tarihinde Acıbadem Bodrum Hastanemizin servis’ine ilişkin mağazasıyla süreci ve devam etmesi için Ankara’ya sevkedilen sevgili tedavisine devam edilen hastamız Haluk Pekşen’in içinde kaybolmuş, hepimizi derinden üzmüştür. Allah’tan rahmetler, ve sevenlerine sabırlar.

Sosyal medyada ve basında yer alan, merhum Haluk Pekşen’in kurumumuzdaki eğitimle ilgili iddialarla ilgili konularda hazırlıklarımızca başlatılmıştır. Bu inceleme hızla gerçekleştirilip, ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

NE OLMUŞTU?

Geçen hafta kızının hayalinden geçen Eden Pekşen’in iddiası.

Babası Haluk Pekşen’i ilk rahatsızlandığıbadem Bodrum Hastanesi’ne gidenklerini kaydeden Ez Pekşen, burada konu’yanlış” Haluk Pekşen’in beğenisini kazanmıştı. Ezgi Pekşen, “Babamın aşı ile hiçbir şeyi yoktur” demişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment