ABD’de ömür boyu hapse mahkum edilen adam, 22 yıl sonra yeniden yargılanacak

Maryland’de kalan kız arkadaşını kullanılmıştan hükümsüz giyen ve 22 yıldır cezaevinde olan 42 Adnan Syed’in Kişiliği, iki son daha daha fazla bozuldu, evde hapsi vurulmuş.

ABD'de ömür boyu hapse mahkum edilen adam, 22 yıl sonra yeniden yargılanacak

ABD’nin Maryland’de bulunan Baltimore’da 1999 yılında 18 kişiyle ilgili bir arkadaş olarak Hae Min Lee’yi öldürdüğümüz ile 2000 yılında cinayet, adam sonları, soygun ve hürriyetten yoksun bıraklarından ömür boyu hapse mahkum edilen Adnan’ın sevilen sınırdan son tarafından bozuldu.

Masum olduğunu iddia etmiştim

İHA’nın haberine göre; başına, 19 yaşında olan Syed, her zamanını geçirdiği ve kız arkadaşı Lee’yi öldürdüğünü 20 yaşına kadar masum başvuruları reddedilmişti.

ABD de ömür boyu hapsedilen adam, 22 yıl sonra yeniden yargılanacak #1

2 daha olacaktı, ev hapsi çıktı

Savcılar hafta sonu 1 yıl yeniden araştırma yapmak için iki hazırlık hedefini ortaya çıkarmak ve sergilemek için iki hazırlık sınıfını hedef almak. Baltimore Hakimi Melissa Phinn, savcıların amacını göz önünde bulundurarak, Syed hedefine yönelik deneyime, ev hapsine bölgena ve davanın yeniden tahmin karar verdi.

ABD de ömür boyu hapsedilen adam, 22 yıl sonra yeniden yargılanacak #2

Kilit bir tanığın ve cinayeti araştıran dedektifin güvenilmez olduğuna inandığına

Savcılar mahkemeye, şu anda 42 yaşında olan Syed’in masum olduğunu iddia etmediklerini, artık artık ancak “mahkumiyetinne” Doğrulamaların doğru şekilde yeniden yargılanmalarını ifade ettiler. İsimlerini yapabilecekleri iki gelecek hakkında yeni bilgiler vereceklerini söyleyecekler, söz konularını tanımlayabileceklerinin polis tarafından nasıl tasarlandığını aktardı. Savcılar, kilit bir tan ve cinayeti araştırmak için güvenilmezan de kararde olduğunuzda, arama hakkında şüphe uyandıran keşiflerini Syed’i aktardılar.

ABD de ömür boyu hapsedilen adam, 22 yıl sonra yeniden yargılanacak #3

Mağdurun erkek kıyafeti: “Bunu tekrar tekrar yaşatmak zor”

Mağdurun erkek askeri genç Lee ise mahkemenin verdiği karardan yükseke ve uygun karar ile alışverişe kullanımklerini kullandığını söyledi. Lee, “Bunu tekrar tekrar yaşatmak zor” kullanarak, “Yaşayan bir kabus” dedi.

ABD de ömür boyu hapsedilen adam, 22 yıl sonra yeniden yargılanacak #4

Cinayet podcasti gelditi

Chicago kamu radyo istasyonu WBEZ tarafından inşa ediliyor “Seri” adlı podcast ile 2014 yılında söz konusu davanın dünya çapında dikkatleri çekmişti. Podcastin seslendirmeler tarafından 340 iyi kez indirilmişti.
Woodlawn’nde okuyan Lee’nin Lisesi Baltimore’daki Leakin Park’ta gömülü halde bulunmuştu.

Leave a Comment