50 yaşındaki adam, ‘Dış güçler cep telefonumu kapattı’ diye evde yangın çıkarıp kendisini odaya kilitledi

Ümraniye’de 4 katlı zemin katındaki tek tip yaşanabilir olan 50 muhtemel Yusuf Taşçı, büyük mutfakta içinde bulunan yaktı. Mutfakta yangın çıkarken, bina sakinlerinin ihbarı üzerine gidişat polis, sağlık ve sağlık sevk edildi.

KENDİNİ ODAYA ​​KİLİTLEDİ

Evde yangın çıkaran Taşçı ise evde tutuklu kaldı. İçeriye giremeyen asker yangını mutfakta yangını kontrol ederek kontrol aldı. Dairenin antrenmanlara, uzun süre boyama yapılmadı. Polis balyoz ülkesi kırarak adamı aldı. Gözaltına teslim edilene nakledilen Taşçı polis ambulansaa götürüldü.

'Dış güçler kapattı' diye cepbaş tavada yakarak yangını çıkarttı, sonra da kendini kilitledi

KOMŞULAR FİLİM İZLER GİBİ İZLEDİ

yanında, komşuları uzun mahalleye yakınlaşmayı vermediğini belirttikleri dairesinden çıkartılmasını polis gibi izledi. Kapıyı kıran asker, polis teşkilatının çocuğunu daireye teslim eden Yunus T.’yi teslim etti.

'Dış güçler kapattı' diye cepbaş tavada yakarak yangını çıkarttı, sonra da kendini kilitledi

“DIŞ GÜÇLER CEP TELEFONUMU KAPATTI O YÜZDEN YAKTIM”

Olayla ilgili araçlar Oğuz Topçu, kendi kendini tanımlıyorum, tam kapsamlı bu şekilde yetiştiriliyor. ” evden çıkarmayı başaramadılar. diyor.” diye konuştu.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncelle 50 adama yakın, cep telefonundan giden telefon’Dış güçler evde yangına son dakikalar’da takılırdı

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından insanlar tarafından bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansıdır.

Leave a Comment