5 bankada büyük deprem! TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi, Ziraat ve Vakıfbank art arda açıkladı! İhtiyaç, konut ve taşıt kredisinde düşük faiz dönemi!

5 bankadanın ilk günü faiz depremi yüzünden. TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi, Ziraat ve Vakıfbank güncel ilgi alanı belli oldu. İhtiyaç, konut ve taşıt kredisinde faiz işlemleri başlıyor.

Yeni haber var. 5 banka bugün peş peşe yeni faiz oranlarını yayınladı. Hem özel hem de kamu harcamaları ihtiyaçlarınızı düşük faizli banka kampanyaları ile ödenecek. Başvuru kolaylığı sağlandı, tarayıcıya uygun kredi var. 36 aya varan vade ve sınırlı kullanım ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Peki, TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi, Ziraat ve Vakıfbank güncel kredi alanları ne? İşte bankaların ihtiyacı, konut ve taşıt kredisinde güncel faiz alanı…

Acil kasaları olan Eylül ayı kredi faiz oranlarını takip ediyor. Tüm sağlık için bankaların yollarına özel özel ve bankaları konut araç ve değer değerlendirmelerinde gösterilebilir. Onun bankaya göre ilgi alanlarında gösterse de kamu bankalarında daha az faizli kredi elde etmek mümkün. Aynı zamanda Kredi notuna göre de ilgi alanları değişebiliyor. Peki düşük faizli kredi veren hastaya mı? Hangi evde konut, ihtiyaç ve taşıt kredisinde en faizi sunuyor? İşte bankaların güncel kredi faizi…

EYLÜL AYI GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Eylül bankalarından ihtiyaç kredisi, taşıtsi ve kredisi kullanmak isteyenler için güncel faiz sahibi belli oldu. Haftanın ilk tam 5 bankadan peşe düşük faizli krediş geldi. Peki, hangi banka en düşük faizli kredi veriyor? İşte bankaların güncel taşıt konut ve ihtiyaç kredisi faiz alanı:

ING Türkiye güncel kredi faiz oranı 2,34

QNB Finansbank güncel kredi faiz oranı 1,74

Yapı Kredi güncel kredi faiz oranı 2,84

Garanti BBVA güncel kredi faiz oranı 2,50

Kuveyt Türk güncel kredi faiz oranı 2,35

TEB güncel kredi faiz oranı 1,64

DEVLET BANKALARININ GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Eylül ayı en düşük faizli kredi veren bankalar arasında Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank gibi bankaları yer alıyor. Bu bankaların kredisi güncel faiz yüzde 1,89 oranında. taşıt ve konut kredisinde ise ilgi alanı yüzde 1,69 oldu

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bankaların faizli kredi kampanyalarını var. Bu sezon indirimli kredi almak isteyenlerin Eylül ayı kadar seçtikleri bankaya faiz uygulamaları yapmaları gerekiyor. Düşük faizli kredi yapmak için insanların mobil ödeme ve bankacılığı yanı sıra SMS ile kredi sistemleri sistemlerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda en yakın banka şubesine indirimde faizli kredi vermek mümkün.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Bankalardan düşük faizli kredi kullanmak için kullanım amaçlına da uygun olmak gerekiyor. Banka kredisi genel kullanım seçeneği ise; 18 üstü büyük olmak, TC vatandaşı olmak, Kredi puanı 1200 ve gelir belgesine sahip olmak.

Leave a Comment