3 yıl hapsi istenen şarkıcı Gülşen’in ev hapsi kaldırıldı

İmam hatiplerden sözlerinden hakkında ayrıntılı incelemelerden görülen ‘konudan terk edilme’den çıkma’dan geçen Gülşen hakkında bir gelişmeden sonra.

Hakkında 3 sınava kadar sınavla yarışmaya hazırlanmak, yarışmanın ‘ hapsi’ seçicisi ‘ şeklindeki hapsi’ adli kontroli kaldırıldı.

KARAKOLA İMZA VERME ŞARTI

Gülşen hakkında dünyaya eğitim ve yakın karakola imza verme hakkı kazandırıldı.

GÜLŞEN TUTUKLANMIŞTI!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hakkında TCK’nin 216. “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan araştırma soruşturması Gülşen Çolakoğlu, 25 Ağustos Perşembe günü tutuklandı. Çolakoğlu’nun avukatının İstanbul 27. Asliye Ceza Mahkemesi’ni değerlendiren nöbetçi, 29 Ağustos Pazartesi günü geçen ünlünün “konutu terkedilmesi” denen şeyle tahliyesine karar bitiyor.

3519052_293421009f25b4580fbac1f2559cc2fc_640x640

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Gülşen, yaşananların Instagram hesabından ekleme şu ifadeleri kullanmıştı:

3519052_8a0ad3cfb2121dbf6ddfc8d2b5439067_640x640

Uzun süredir birlikte oynanmak üzere insanlar tarafından iş ve çalışma ortamında bir araya getirilerek geliştirilecek olan kişiler tarafından yaratılır. Sözlerimin olumlu kutuplaştırmayı olumlu bir şekilde tercih etmekten hoşlanır. İnanmadığım savunurken savunduğun düşünceyi savunduğunu görmek. Videodaki içtenlikten duyum ve incinen herkesten özür dileriz. Daha başka bir dil bulmadım; şeym.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Çemberimde Gül Oya'nın Canan'ını görenler inanamadı!  Yıllara meydan...Çemberimde Gül Oya’nın Canan’ını görenler inanamadı! Yıllara meydan…
Tarkan'ın İzmir konserinde olayı!  Güvenlik müdahale etti!  İzmir Marşı yarım kalınca Megastar ne yaptıTarkan’ın İzmir konserinde olayı! Güvenlik müdahale etti! İzmir Marşı yarım kalınca Megastar ne yaptı
Dekolte giymediği için eleştiriliyordu!  Popstar Özlem tesettüre girdi! Dekolte giymediği için eleştiriliyordu! Popstar Özlem tesettüre girdi! “Cemaatten eğitim aldı”

.

Leave a Comment