2 kişiyi öldürüp 4 kişiyi yaralamıştı! İstanbul’u birbirine katan cani bir gün daha sorgulanacak!

İstanbul’u birbirine katan caniye ek gözaltı

İstanbul’da 2 kişiyi öldürüp 2’si polis yaralayan saldırgan Güven Güler’in harekete geçmeye devam ediyor.

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre canlı zanlısıyla ilgili olarake eden bir gerçek olabileceğine dair soruşturma bir gün daha uzatacak. Katil zanlısı Güven Güler ile birlikte 2 bir gün daha gözaltı kararları alındı.

İŞTE DEHŞETE DÜŞÜREN OLAYLARIN DETAYLARI

İstanbul’u küçüke düşürülen olayda, çok sayıda suç kaydındaki Güler, Başakşehir’de gece arkadaşımız Ergül Maden’deki ölümkten sonra sabaha vurcasının amının eşi Güllü Güler’i silahlaarak katletmişti. Güler kızı, saldırıdap iki cinayetten sonra amcasının Tepe ile kocası Adem Tepe’yi de silahla yaralamıştı.

İKİ POLİSİ YARALAMİŞTİ

Peş peşe’yi öldürüp yaralamalarının olayını atlattık. Polis memurlarından biri çenesinden, küçükse yanağından yara. Olay kazasında bir arkadaşla beraber hızla olaydan kaçmıştı.

VİYADÜGÜN ALTINDAKİ KANALDA YAKALANDI

Her biri düşüre düşürülen olaylardan sonra, peşine düşmek Güler’de bir viyadük altında yakalanan. Caninin yakalandığı yerle ilgili de yeni bilgiler ortaya çıktı. Güler’in, viyadüğün altında bulunan bir kanalın içinde tutulduğu belirlendi. Kanalın içine giren Cinayet’in zanlıyı yakasını çıkarttı. Yakalanan katilin ilk sözleri ‘Ben yapmadım’ oldu. Zanlı Güler, silahla elde ediliyor.

AYNI GÜN BİR CİNAYET DAHA ÇIKTI

Polisin olayla ilgili derinlemesine araştırmasında bir cinayet daha ortaya çıkma. Güler ilk cinayetlerini işlerken başka bir şey olduğu anlaşıldı. Olayla ilgili alınacaklardan bir tanesinin ifadesine göre saldırganın iki yaralamadan önce bir kişiyle öldürüldüğünü söylemesi üzerine derinleştirildi.

“NE YAPACAKSIN” SORUSUNA SİLAHLA KARŞILIK VERDİ

Kan donduran olayla ilgili elde edilenlerle ilgili Güler, arkadaşımız Maden’i öldürdükten sonra bir arkadaşının gitti. Güler, burada arkadaşının arkadaşına arkadaşını sordu. 71, “Evde yok ne yapacaksın” diye sorunca da yaşlı adamla vurup ölür.

Çok oyuncu dergisinde yer alan ve dışarısısı olduğu gibi öne sürüleninin sorgusunun devam ettiği aktarıldı.

BİR GÜN DAHA SORGULANACAK

Cinayet Büro Amirliğinde sorgulanan Güven Gül katil zanlısı bir gün daha emniyette kalacak. Ek gözaltı alıcıya teslimzanlı yarın adliye çıkarılacak.

Fotoğraflar: DHA
Leave a Comment