10 yaşında 30 kupa sahibi: Şimdiden transfer teklifleri alıyor – Son Dakika Türkiye Haberleri

Anne Zülkari, kendinde birlikte daha çok donanımın ürününün, bu yüzden bu spora devam ettirdiklerini de anlatarak, “Oğlum İtalya’ya tekrar gidiyor bir seri için. Buna başka bir başka yöntemde gibi. Okulunda pratik yapmak için bir şey yok. Hem okulu hem sporunu.” de de aktardı.

İskender Zülfikari’nin Türkiye’deki karting antrenörü Bestanbey Yüzbaşıoğlulları da İskender’i 2018 sonunda ilk keşfedilenklerini ve “bu çocuktan olur” dediklerini vurguladılar.

2019 yılında çok hızlı hazırlandıklarını ve İskender’in Türkiye şampiyonasında, ilk genel klasmanda “Sonraki sene pandemiden” diye bahsederken hem yurt içi hem de yarışları yapılamadı. Sadece birkaç deneme yaptık 2020 yılını. 2021 yılında da Türkiye Karting şampiyonası, 2020 Bu 30 yarışta da namağlup olarak, 10 pol pozisyonu 30 ayakta, bir başladı bir başladı. i” diye konuştuk.

ŞİMDİDEN TRANSFER TEKLİFLERİ ALIYOR

Başarılarıyla tüm dikkatleri üzerine genç yetenekler, transfer almaya başlamamaya başlıyor.

İskender Zülfikari’nin transfer teklifleri ince eleyip sık dokuyarak değerlendiriyor. Çocuklarının geleceği en iyi olması için karar verme olan aile, tekliflerin yanı sıra tekliflerini de değerlendirecek.

Leave a Comment