“Sadece ölüler görür” Müge Anlı Kurtlar Vadisi dizisindeki Pala karakterine gönderme yaptı!

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün izleyici karşısına çıkıyor. Başarılı gazeteci ve sunucu Müge Anlı programın son bölümünde Kurtlar Vadisi dizisindeki Pala karakterine değindi. “Sadece ölüler görür” görür repliği ile tanınan Pala karakterinden bahseden Anlı’nın o anları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

“SADECE ÖLÜLER GÖRÜR”

Müge Anlı, günlerdir konuşulan Mehmet Karahan cinayeti ile ilgili konuda gece 3’te güneş gözlüğü ile dolaşan kişiye değindi. Güneş gözlüğü takılmasına açıklık getiren Anlı: “Bu gözlük takma meselesi de neymiş biliyor musunz? Kurtlar Vadisi izleyenler bilir. Pala diye bir karakter vardı Kurtlar Vadisi’nde. Hep siyah güneş gözlüğü ile dolaşıyordu. Gözünü görenler ise ölüyordu” dedi.

Karakter ile ilgili birçok ayrıntıya hakim olan Anlı, Pala karakterinin birisini öldüreceği zaman gözlüğünü çıkarttığını ve “Sadece ölüler görür” repliğini kullandığını ifade etti.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

Başarılı gazeteci Müge Anlı, Mehmet Karahan cinayetinde bahsedilen şahsın da Pala karakterine özendiği ve bu yüzden sürekle olarak güneş gözlüğü ile dolaştığını söyledi. Anlı’nın bu sözleri kısa süre içerisinde sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Bir kullanıcı sosyal medyada yaptığı yorumda Müge Anlı’nın Pala konusuna değinmesi ile ilgili olarak “Müge’nin Pala karakterini örnek göstermesi ve “Sadece ölüler görür” demesi çok kral hareket” yorumunda bulunurken bir başka kullanıcı ise “Müge anlı pala dosyasını eline almış” ifadelerine yer verdi.


.

Leave a Comment